Autoboti me gaz u përmbys në rrugë/ Devijohet qarkullimi në Rrugën e Kombit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autoboti me gaz u përmbys në rrugë/ Devijohet qarkullimi në Rrugën e Kombit

Është devijuar qarkullimi i automjeteve në Rrugën e Kombit si pasojë e një aksidenti të ndodhur më herët.

Një autobot i mbushur me gaz u përmbys në rrugën Milot-Rubik dhe pas tij janë krijuar rradhë të gjatë automjetesh.

Advertisement

Për këtë arsye, burime për Vizion Plus bëjnë me dije se lëvizja e automjeteve drejt Kukësit po bëhet nëpërmjet aksit të vjetër Pllanë-Rubik.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy