Berat/ Makina shtyp një gjimnazist dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berat/ Makina shtyp një gjimnazist dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Aksident i rëndë në Berat. Makina shtyp një nxënës të vitit të parë në shkollën “Kristaq Capo” dhe largohet nga vendngjarja.

Mjeti dyshohet të jetë tip BMW.

Advertisement

Policia po punon për identifikimin e mjetit dhe kapjen e autorit. 15-vjeçari i aksidentuar ndodhet në gjendje të tëndë.

Ai është transportuar me ambulancë drejt Spitalit Rajonal Berat, po  identiteti i gjimnazistit të aksidentuar nuk eshte bere I ditur.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy