Berisha largohet nga selia e PD-së: Ndërhyrje kriminale, nuk ndalemi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha largohet nga selia e PD-së: Ndërhyrje kriminale, nuk ndalemi

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar kriminale ndërhyrjen e policisë në selinë e PD-së për të shpërndarë protestuesit, me qëllim shmangin e çdo incidenti fatal.

“Ndërhyrje kriminale. Policia po bën detyra e Edi Ramës.”, u shpreh Berisha, i cili nuk mund të fliste më gjatë, për shkak të maskës kundragaz dhe situatës së krijuar.

Advertisement

Ishte Partia Demokratike qe i beri thirrje zyrtarisht Policise se Shtetit qe te nderhynte, pasi po rrezikohej jeta e demokrateve dhe e drejtuesve te larte te PD.

Vijon…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy