Berisha nuk ndalet/ Ja qyteti ku do të mbledh nesër demokratët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha nuk ndalet/ Ja qyteti ku do të mbledh nesër demokratët

Sali Berisha do të jete ditën e premte në një tjeter qytet, për të vijuar “Foltoren” e tij me demokratët e bazës, pasi u përjashtua nga grupi parlamentar i PD.

Pas takimit të fundit të zhvilluar në një bastion të demokrateve sic është Kukësi, lideri historik i selisë blu do të jetë këtë të premte nbë Korcë.

Takimi i Berishës me mbështetesit democrat do të mbahet në orën 18:00 në Kinema “Milenium”.

Vetëm të bashkuar fitojmë, shton mes të tjerash Sali Berisha.

Advertisement

Njoftim

Diten e premte me daten 15 tetor ne ora 18:00 ne Kinema Milenium ne Korçe do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Korçes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy