Berisha zhvendos “Foltoren”/ Ja qyteti i radhës ku do të mbledhë demokratët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha zhvendos “Foltoren”/ Ja qyteti i radhës ku do të mbledhë demokratët

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbledhjen e “Foltores” së radhës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se këtë të martë do të zhvendoset në Peshkopi.

“Njoftim!
Diten e marte me daten 19 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te Peshkopise do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopise te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy