Berisha zhvendos “Foltoren”: Vetëm të bashkuar fitojmë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha zhvendos “Foltoren”: Vetëm të bashkuar fitojmë

“Foltorja” e ish kryeministrit Sali Berisha do të zhvendoset nesër në Kuçovë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha fton të gjithë demokratët të marrin pjesë teksa thekson se vetëm të bashkuar mund të fitojnë.

Advertisement

“Njoftim.
Neser diten e enjte me daten 25 nentor ne ora 17:00 ne Kinemane e qytetit Kuçove do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj te gjithe demokratet dhe demokratët e Kuçoves te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shkruan Berisha.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy