Bërxullë/ Gjendet një trup i pajetë në anë të përroit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bërxullë/ Gjendet një trup i pajetë në anë të përroit

Një kufomë e seksit mashkull është gjetur në afërsi të përroit në Bërxullë.

 

 

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar plagë të shkaktuara nga dhuna apo armë zjarri.

Advertisement

 

 

Në xhepin e rrobave të viktimës është gjetur një mjet identifikimi me emrin Elton Tahiri.

 

Advertisement

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Advertisement

Më datë 13.02.2023, në afërsi të përroit të Limuthit, në Bërxullë, është gjetur një kufomë e seksit mashkull.

Nga veprimet e para hetimore të kryera, në xhepin e rrobave të viktimës, është gjetur një dokument identifikimi me gjeneralitetet E. T., 48 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy