Bie nga lartësia teksa ishte duke punuar/ 53-vjeçari humb jetën tragjikisht në Tiranë (EMRI)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bie nga lartësia teksa ishte duke punuar/ 53-vjeçari humb jetën tragjikisht në Tiranë (EMRI)

Një 53-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht.

 

Policia e Tiranës në një njoftim zyrtar bën me dije se 53-vjeçari Kristo Doka teksa ka qenë duke punuar ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën.

 

Advertisement

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në rrugën “Konferenca e Pezës”. Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Më datë 09.02.2023, në rrugën “Konferenca e Pezës”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi K. D., 53 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy