Bujar Spahiu rizgjidhet në krye të Komunitetit Mysliman të Shqipërisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bujar Spahiu rizgjidhet në krye të Komunitetit Mysliman të Shqipërisë

Bujar Spahiu është rizgjedhur në krye të Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, me 82 vota pro, nga 92 vota në total.

Spahiu kandidoi sërish pas përfundimit të mandatit 5-vjeçar, përballë Eduard Shefki, Administrator i myftinisë së Durrësit si dhe Emirjon Vathaj, Myfti i Beratit.

Rezultati i zgjedhjeve:

Bujar Spahiu – 82

Advertisement

Eduard Shefki – 3

Emirjon Vathaj – 3

E pavlefshme – 4

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy