Çekia, shumë e fortë për Shqipërinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shqipëria zhgënjeu në përballjen e saj me Çekinë.

Në miqësoren e luajtur në Pragë, kuqezinjtë arritën të çajnë vetëm një herë portën e kundërshtarëve, ndërsa Çekia shënoi tri herë.

Advertisement

Për Kombëtaren tonë shënoi Sokol Cikalleshi, por kaq nuk mjaftoi që Kombëtarja e Rejës të larohej me një rezultat pozitiv nga kjo përballje.

Çekët “u nderuan” nga Shik, Masopus dhe Celutska.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy