Çfarë ka folur me Dijonisin jashtë kamerave? Mariana Kondi thyen heshtjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Çfarë ka folur me Dijonisin jashtë kamerave? Mariana Kondi thyen heshtjen

Mariana Kondi vendosi të lërë në mes garën në “Ferma VIP” më  8 maj. Vendimi i aktores erdhi dy ditë pas largimit nga ambientet e fermës, ku humbi sfidën përballë Xhesikës. Ajo u dërgua në Arameras, po vendosi që të tërhiqej. E ftuar ditën e sotme në “Vizioni i Pasdites”, aktorja ka folur për takimin e saj me Dijonisin. Kujtojmë që disa ditë më parë, Dijonis Biba vendosi të largohej nga “Ferma VIP”, por u rikthye mbrëmjen e djeshme me votat e publikut.

Mariana Kondi: Dijonisi…sa i mirë është. Nuk e njihja, më vinte nga mbrapa më thoshte disa gjëra shumë të bukura. Albano, Renisi, Flori i shkëlqyer, Ditea, Baby G, Xhesika. Është një femër shumë punëtore, këngëtare e shkëlqyer. Është pak e rrëmbyer, s’ka asgjë të keqe.

Nuk do kthehesha. Unë kam dalë në momentin e duhur. Unë nisem në Boston. Është që projekt shumë i bukur, bëhet për herë të parë “Noli Festival albania”. Do të xhiroj edhe një film me Dijonisin.

Brikena Prifti: Çfarë ka folur jashtë kamerave?

Advertisement

Mariana Kondi: Ne qeshëm, sa u pamë u përqafuam dhe i thashë “ore ti si erdhe afër meje”. “Se di o motër Marjanë si erdha te ty”, tha. Është një lloj telepatie. Ikëm hëngrëm një drekë të dy, na shikonin njerëzit. Diskutuam gjëra të bukura, diskutuam edhe për filmin./vizionplus.tv 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy