“Çmendet” 66-vjeçari/ Shkon në Lushnje, rreh vëllain dhe i dhunon varrin e bashkëshortes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Lushnje.

 

Policia bën me dije se një 66-vjeçar, banues në Tiranë ka shkuar në Lushnje, ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij dhe ka dhunuar varrin e bashkëshortes së vëllait.

 

Advertisement

 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ardënicë dhe autori është arrestuar nga Policia.

 

 

Advertisement

DVP Fier

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan shtetasin L. B., 66 vjeç, banues në Tiranë, pasi në fshatin Ardenicë, Lushnjë, ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij si edhe ka shkatërruar varrin e bashkëshortes së vëllait.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy