Debate në GJKKO për çështjen ‘Shullazi’/ Avokatët e të pandehurit braktisin seancën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Debate në GJKKO për çështjen ‘Shullazi’/ Avokatët e të pandehurit braktisin seancën

Është shoqëruar me debate seanca në Gjykatën e Apelit Posaçëm, për çështjen e Emiljano Shullazit, pasi avokatët e të pandehurve kanë braktisur seancën.

Gjykata i kishte paralajmëruar avokatët e Gilmando Danit dhe Blerim Shullazit që të mos e zvarrisin më shumë seancën gjyqësore, me mungesën e tyre.

Advertisement

Ndërkohë në këto kushte gjykata ka vendosur që të japë gjykim pa mbrojte për të pandehurit Shullazi dhe Dani.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy