Del emri/ Kjo është e reja që braktisi foshnjën, policia e dërgon në spital për ndihmë mjekësore

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Del emri/ Kjo është e reja që braktisi foshnjën, policia e dërgon në spital për ndihmë mjekësore

Eglanta Isufi, është e reja që braktisi foshnjën e saj paraditen e kësaj të mërkure në një bodrum në zonën e Yzberishtit.

 

Policia në një njoftim për media, bëri me dije se e reja, pasi është shoqëruar në komisariat ku është marrë në pyetje e më pas është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

 

Advertisement

Tiranë/Informacion shtesë

 

Në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e sotme, e cila bën fjalë për gjetjen e një foshnje të porsalindur në bodrumin e një pallati në Yzberisht, ju informojmë se:

 

Advertisement

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6 kanë bërë të mundur identifikimin dhe shoqërimin e një 30-vjeçareje, si autore e dyshuar e kësaj ngjarje.

 

Pas identifikimit dhe shoqërimit, shërbimet e Policisë e kanë dërguar 30-vjeçaren për ndihmë mjekësore në spital, dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy