Del foto e Dan Hutrës gjatë arrestimit, me pranga në duar dhe i gjakosur/ Policia sekuestron edhe armën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Del foto e Dan Hutrës gjatë arrestimit, me pranga në duar dhe i gjakosur/ Policia sekuestron edhe armën

Vizion Plus ka publikuar foton e Dan Hutrës, vrasësit serial i cili la të vdekura tra gra dhe plagosi tre të tjera në zona të ndryshme në Tiranë.

 

Ai u arrestua pas 7 orësh arrati, në landfillin e Sharrës.

 

Advertisement

Me pranga në duar dhe i gjakosur, ai duket se nuk i ka bërë rezistencë policisë.

 

Blutë kanë gjetur dhe sekuestruar edhe kallashin, me të cilin kreu krimin e rëndë që tronditi mbarë opinionin publik.

 

Advertisement

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy