Del foto/ Ky është 65 vjeçari që u vra nga bashkëfshatari në Pogradec

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Del foto/ Ky është 65 vjeçari që u vra nga bashkëfshatari në Pogradec

Ky që shihni në foton e mësipërme është Safet Yskollarit 65 vjeçarit që u vra nga fqinji i tij Fatmir Manellari.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, dhe mësohet se shkak i konfliktit ka qenë një gardh.

Advertisement

Autori i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, është shpallur në kërkim nga policia.

Viktima ishte kthyer para një viti nga SHBA për të kaluar pleqërinë në Gështenjas të Pogadecit, por fatkeqësisht jeta e tij u ndërpre sot.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy