Dhunohet me grushte 41-vjeçari në Kamëz, autorët ia mbathin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dhunohet me grushte 41-vjeçari në Kamëz, autorët ia mbathin

Një 41-vjeçar është sulmuar mëngjesin e kësaj të premteje në Babrru, nga persona ende të paidentifikuar. Policia njofton se 41-vjeçari është dhunuar me grushte, ndërsa autorët më pas janë larguar.

 

Si pasojë 41-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në ngjarje.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy