Digjet BENZ-i i parkuar në Elbasan/ Nga flakët dëmtohen edhe dy mjete të tjera që ishin pranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Digjet BENZ-i i parkuar në Elbasan/ Nga flakët dëmtohen edhe dy mjete të tjera që ishin pranë

Një makinë tip Benz në Elbasan është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të kësaj të premte.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00 në lagjen “5 maji”.

 

Advertisement

Sipas policisë, makina ka qenë në pronësi të shtetasit me iniciale D.T.

 

Në momentin që makina është djegur ka qenë e parkuar poshtë pallatit. Si pasojë, janë dëmtur lehtë edhe dy mjete të tjera që kanë qenë aty pranë.

 

Advertisement

Elbasan/ Informacion paraprak

 

Më datë 24.02.3023, rreth orës 03:00, në lagjen “5 Maji”, ka rënë zjarr dhe është djegur automjeti tip “Benz”, në pronësi të shtetasit D. T., banues në Elbasan, i cili ka qenë i parkuar në parkimin e pallatit.

 

Advertisement

Si pasojë e flakëve të zjarrit, janë dëmtuar lehte edhe 2 mjete të tjera, të parkuara aty pranë.

 

Grupit hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të zjarrit.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy