Digjet gjatë natës një makinë në Elbasan

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Digjet gjatë natës një makinë në Elbasan

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Elbasan.

Sipas policisë, rreth orës 04:55, në Lagjen “Vullnetari”, Elbasan, ka rënë zjarr në mjetin tip “Citroen”, në pronësi të shtetasit E. T., i cili ka qenë i parkuar në rrugë, pranë banesës së tij, i cili është djegur pjesërish.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit në automjet.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy