Dita e Verës, Veliaj fton qytetarët: 10 vende, 100 aktivitete me muzikë, art, lojëra dhe argëtim

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dita e Verës, Veliaj fton qytetarët: 10 vende, 100 aktivitete me muzikë, art, lojëra dhe argëtim

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, fton qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që do të organizohen.

Nëpërmjet statusit të tij ‘Facebook’, Veliaj bën të ditur se do të ketë mbi 100 aktivitete në 10 vende të ndryshme në kryeqytet.

 

“Bëhuni gati për ‘Ditën e Verës’. 1 ditë feste 10 vende 100 aktivitete me muzikë, art, lojëra dhe argëtim. Ejani të festojmë së bashku Ditën e Verës”, shkruan Veliaj.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy