Dumani mbërrin në KLP, raporton për punën e SPAK vitin e kaluar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dumani mbërrin në KLP, raporton për punën e SPAK vitin e kaluar

Kreu i Prokurorisë së Posaçme, Altin Dumani ka mbërritur në KLP.

Mësohet se Dumani ka shkuar në KLP për të raportuar rezultatet e vitit 2023.

Dumani është shoqëruar nga prokuroret Klodian Braho dhe Adnand Xholi.

E pranishme është dhe drejtuesja e Byrosë Kombëtare të Hetimit Aida Hajnaj. /vizionplus.tv

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy