Dy makina përplasen me njëra-tjetrën, plagosen shoferët

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dy makina përplasen me njëra-tjetrën, plagosen shoferët

Një aksident u regjistrua pasditen e kësaj të diele në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Vidhas.

 

Referuar policisë, një mjet tip “Opel”, me drejtues shtetasin B.P., 42 vjeç, u përplas me mjetin tip “Volksëagen “, me drejtues shtetasin R.U., 46 vjeç.

 

Advertisement

Si pasojë e aksidentit janë plagosur të dy drejtuesit e mjeteve të cilët u transportuan në Spitalin Rajonal Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy