Dy pushues rrezikojnë të mbyten në plazh/ Në gjendje të rëndë në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dy pushues rrezikojnë të mbyten në plazh/ Në gjendje të rëndë në spital

Dy qytetarë, Arben Alizoti dhe Fiqo Rexhepi, kanë rrezikuar të mbyten pasditen e së shtunës në plazhin e Pishë-Poros.

Dy të dëmtuarit janë transportuar në gjendje të rëndë në Spitalin Rajonal të Fierit.

Advertisement

Dy personave u është dhënë ndihma e parë nga policia dhe roja bregdetare.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy