Dyshohet se abuzuan me një tender/ Arrestohen katër punonjës të Universitetit Bujqësor të Tiranës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dyshohet se abuzuan me një tender/ Arrestohen katër punonjës të Universitetit Bujqësor të Tiranës

Katër punonjës të Universitetit Bujqësor të Tiranës në Kamëz kanë rënë në prangat e policisë.

Dyshohet se këta punonjës kanë abuzuar me një tender.

Advertisement

Paraprakisht bëhet me dije se operacioni është në vijim e sipër dhe nuk dihet nëse do të ketë arrestime të tjera apo jo.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy