E fundit/ Aksident me vdekje në Elbasan

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E fundit/ Aksident me vdekje në Elbasan

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Përgjatë aksit Elbasan-Peqin, në afërsi të fshatit Bishqe, është përplasnjë mjet tip fugon me një motomjet.

Advertisement

Ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy