Bëni Like Struga.info në Facebook


E fundit/ Arrestohet mjeku në Tiranë, në kërkim një tjetër (Emri)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E fundit/ Arrestohet mjeku në Tiranë, në kërkim një tjetër (Emri)

Një operacion është zhvilluar nga krimi ekonomik i Tiranës ku kanë arrestuar mjekun Kosta Dhima dhe një person tjetër është shpallur në kerkim.

 

 

Sipas burimeve mjeku pununte në një spital privat dhe kishte dhe një klinikë private në pronësi të tij. Ata janë arrestuar për kontrbandë medikamentesh.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy