E Pabesueshme/ Zbulohet e vërteta pse Basha i do zgjedhjet në qershor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 13 qershor demokratët votojnë për kreun e ri të Partisë Demokratike. Vendimi është i miratuar në mënyrë unanime edhe në Kryesi edhe në Këshill Kombëtar.

Ne emisionin e rradhes te ‘Armiku I Popullit’ ne Vizion Plus jane vene ne dukje disa te verteta rreth Lulzim Bashës për këto zgjedhje.

Klikoni ne videon e meposhtme dhe zbuloni se cfare ka ndodhur.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus TV ©️ (@vizionplustv)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy