E PAPRITUR/ Ja ç’po ndodh realisht me vaksinat e Covid-in në Shqipëri. Pse na gënjejnë?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në episodin e rradhës të emisionit të famshëm ‘Armiku i Popullit’ kanë dalë në dritë disa të vërteta rreth shifrave reale të Covidit në vend dhe të vaksinave.

Madje është zbuluar edhe një metodë mjaft efektive që OBSH-ja po përpiqet ta mbajë të fshehtë

Për më shumë klikoni videon e mëposhtme.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus TV ©️ (@vizionplustv)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy