Bëni Like Struga.info në Facebook


E rëndë në Durrës/ 33-vjeçari vret veten me armë në banesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Durrës/ 33-vjeçari vret veten me armë në banesë

Një 33 vjeçar në Durrës është vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij.

 

Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të marte. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Advertisement

Durrës/Informacion paraprak

 

Rreth orës 14:35, në lagjen nr. 5, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri, në banesën e tij, shtetasi F. D., 33 vjeç. 

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy