E rëndë në Durrës/ Hidhet nga ballkoni gruaja, ndërron jetë në vend

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Durrës/ Hidhet nga ballkoni gruaja, ndërron jetë në vend

Një grua ka gjetur vdekjen në Durrës pasi dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj.

Gruaja ka ndërruar jetë në vend ndërsa ka mbërritur policia dhe grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Advertisement

Në lagjen Nr.17 Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe ka humbur jetën shtetasja B. M., rreth 65 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy