Bëni Like Struga.info në Facebook


E rëndë në Elbasan/ Një grua gjendet e mbytur në lumin Shkumbin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Elbasan/ Një grua gjendet e mbytur në lumin Shkumbin

Një grua është gjetur e mbytur në Elbasan.

 

Bëhet me dije se gruaja e pajetë, rreth 48 vjeç është gjetur në lumin Shkumbin. Ende nuk dihet identiteti i gruas. Mësohet se ajo kishte dalë nga banesa për të hedhur mbeturinat, por që nuk ishte kthyer më.

 

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje të rëndë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy