E rëndë në Greqi, 29-vjeçarja shqiptare gjendet e pajetë në banesën e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Greqi, 29-vjeçarja shqiptare gjendet e pajetë në banesën e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi.

 

Një 29-vjeçare shqiptare është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj.

 

Advertisement

E reja u gjet e varur mëngjeisn e sotëm në shtëpinë e saj në qytetin e Lamias, Greqi.

 

Sipas raportimit të LamiaReport, era e rëndë që vinte nga shtëpia e të resë, e kombinuar me faktin se prej ditësh nuk e kishin parë, ngjallën dyshimet se diçka e keqe kishte ndodhur, e për pasojë fqinjët njoftuan policinë.

 

Advertisement

Në vendngjarje kanë qenë efektivët e policisë së AT Lamisë dhe DIAS-it, të cilët me të hyrë në shtëpi janë gjendur përballë pamjes makabre. 29-vjeçarja kishte lidhur një litar në fyt dhe me të i kishte dhënë fund jetës.

 

Policia nga provat e para flet për një vetëvrasje që dyshohet ë ketë ndodhur 4-5 ditë më parë pasi trupi kishte filluar të dekompozohej.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy