E rëndë në Tiranë / Rrëzohet nga biçikleta dhe vdes 17-vjeçarja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Tiranë / Rrëzohet nga biçikleta dhe vdes 17-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë ku një 17 vjeçare ka humbur jetën tragjikisht.

Sipas policisë e mitura është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Advertisement

“Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe. Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU”, njofton polica.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy