E rëndë në Velipojë/ 39-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Velipojë/ 39-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë ku një person ka humbur jetën tragjikisht.

 

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Ças të Velipojës, në Shkodër ku një 39-vjeçar me inicialet T. Rr ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike

 

Advertisement

Në momentin që ka ndodhur ngjarja ai ka qenë duke punuar tokën me traktor dhe papritur një prej telave të këputur të linjës së tensionit të lartë ku më pas ka pasur kontakt me traktorin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy