E rëndë në Vlorë/ Gjendet i vrarë me armë zjarri në banesë 69-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rëndë në Vlorë/ Gjendet i vrarë me armë zjarri në banesë 69-vjeçari

Një person është gjetur I pajetë në banesën e tij në Vlorë.

69-vjeçari dyshohet t’I ketë dhënë fund jetës me armë gjuetie.

Advertisement

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2022, rreth orës 06:15, në lagjen “Ujë Ftohtë”, Vlorë, është gjetur në banesë nga familjarët, dyshohet i vetvrarë me armë gjuetie shtetasi Z. M., 69 vjeç, banues në Vlorë.

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy