E zhdukur prej ditësh/ Policia zvicerane në “këmbë” për gjetjen e shqiptares

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një grua shqiptare, e identifikuar si Alije Veseli, e cila jeton në Zvicër, është zhdukur që nga e hëna.

51-vjeçarja u largua nga banesa e saj midis orës 6:10 dhe 9:45 të mëngjesit.

Advertisement

Veseli Alije është e gjatë rreth 170 centimetra dhe me shtat të mesëm. Ajo ka flokë ngjyrë kafe, si dhe sy kafe.

Mediat në zvicër shkruajnë se të gjithë ata që mund të japin informacion në lidhje me vendndodhjen e personit të zhdukur, të kontaktojnë policinë e Lucernit në 041 248 81 17.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy