Emigrantët drejt Anglisë/ Qytetarët shkojnë me gomone në protestë (Foto)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teksa ka nisur protesta e opozitës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit ku qytetarë të shumtë janë mbledhur nga e gjithë Shqipëria.

 

 

Me vete, protestuesit kanë marrë edhe një gomone, si simbol i largimit të shumtë të shtetasve nga vendi.

Advertisement

 

 

Për largimin e tyre opozita ka bërë fajtore qeverinë dhe kryeministrin.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy