Emocionuese/ Shqipëria kualifikohet në finalen e “Eurovision 2021”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emocionuese/ Shqipëria kualifikohet në finalen e “Eurovision 2021”

Shqipëria është kualifikuar në finalen e Eurovisionit për edicionin e vitit 2021.

Anxhela Peristeri me “Karma” ka marrë mbështetjen e mjaftueshme nga juria profesionale edhe publiku në Evropë për të marrë pjesë në finalen e së shtunës.

Advertisement

Këngëtarja jonë, e cila radhitej e 11-ta  pushtoi skenën e festivalit të Eurovision me performancën dhe vokalin e saj.  Ajo këndoi në gjuhën shqip dhe interpretimi u shoqërua me lëvizjet e saj sensuale.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy