Emrat-Dy të plagosur me armë zjarri në Tiranë/ Policia jep detaje për ngjarjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Emrat-Dy të plagosur me armë zjarri në Tiranë/ Policia jep detaje për ngjarjen

Policia e Tiranës ka dhënë informacion lidhur me ngajrjen e ndodhur pasditen e sotme ku dy persona mbetën të plagosur.

Rreth orës 17:00, në kryqëzimin e rrugës “Ndre Mjeda” dhe “Frosina Plaku”, në rrethana ende të paqarta, janë plagosur dyshohet me armë zjarri shtetasit Alekasanër Nikolli, rreth 27 vjeç dhe Xhulio Vela, rreth 25 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po bëjnë kontrollin e zonës përreth vendit të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit.

Njëkohësisht, grupi hetimor po punon për mbledhjen e të gjitha provave që do çojnë në identifikimin e autorit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy