EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Paskuqan, dhëndri vret familjarët e bashkëshortes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Paskuqan, dhëndri vret familjarët e bashkëshortes

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mesditë në zonën e Paskuqanit në Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet se ish dhëndri ka qëlluar me armë zjarri familjarët e ish-bashkëshortes së tij. Raportohet për të paktën dy viktima dhe tre të plagosur.

Autori Dan Kutra mësohet se është futur në banesën e familjes së ish-bashkëshortes dhe ka qëlluar me armë zjarri. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy