EMRI/ U plagos nga të shtënat me armë në Shkodër, kush ishte objektivi?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
EMRI/ U plagos nga të shtënat me armë në Shkodër, kush ishte objektivi?

Selami Brahimi është personi i plagosur nga të shtënat me armë zjarri të regjistruara disa momente më parë në lagjen “Xhabije”, në Shkodër.

Autori/ët kanë qëlluar drejt automjetit në të cilin ndodhej i plagosuri dhe më pas janë larguar nga vendngjarja. Gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, teksa ende nuk dihen detaje të tjera./vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy