Ferma VIP në Vizion Plus, do të mbledhë yjet e Tik Tokut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ferma VIP është reality show më i ri që pritet të nisë në Vizion Plus me producente Holta Dulakun. Do të jetë një format ndryshe, ku nuk do të mungojnë artistë nga Shqipëria dhe Kosova.

Por pjesë e kastit veç personazheve të njohur do të ketë edhe personazhe të cilët janë bërë të famshëm në Tik Tok. Ata mund të jenë disa prej emrave që qarkullojnë në Tik Tok e padiskutim kanë një grup ndjekësish që i pëlqejnë.

Tik Tok-u ka nxjerrë mjaft personazhe të tillë në vitet e fundit, të cilët tashmë do t’i shohim edhe në ekran tek Ferma VIP jo vetëm pas ekranit të telefonit, siç i kemi parë deri më sot.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy