FOTO/ E mitura gjendet e vetme në Liqenin Artificial të Tiranës, policia kërkon ndihmë për t’i gjetur familjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ E mitura gjendet e vetme në Liqenin Artificial të Tiranës, policia kërkon ndihmë për t’i gjetur familjen

Një e mitur është gjetur e vetme pasditen e kësaj të mërkure në zonën e Liqenit Artificial të Tiranës. Policia raportohen se vajza quhet Merkel dhe është 4 vjeç.

 

 

Ajo ka flokë të zinj dhe mban veshur kostum rozë dhe një jelek të bardhë sipër.

Advertisement

 

 

E mitura është shoqëruar në ambientet e komisariatit nr.1 të policisë. Policia kërkon që qytetarët të ndihmojnë të miturën të bashkohet me familjarët e saj.

 

Advertisement

Njoftimi i plotë:

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 15.03.2023, është konstatuar e vetme te Liqeni Artificial, një vajzë 4 vjeçe, që quhet Merkel, e cila është shoqëruar më pas në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 1.

 

Fëmija ka flokë të zinj, ka veshur kostum rozë dhe një jelek të bardhë sipër.

 

Advertisement

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë fton qytetarët që mund të kenë dijeni për familjarët e fëmijës të telefonojnë në numrin pa pagesë 112.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy