Foto-Kjo është familja shqiptare që u aksidentua në Greqi/ Vdiq babai, nëna dhe vajza, shpëton djali 17 vjeçar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Foto-Kjo është familja shqiptare që u aksidentua në Greqi/ Vdiq babai, nëna dhe vajza, shpëton djali 17 vjeçar

Tre pjestarët e një familje shqiptare anë humbur jetën ditëne djeshme në një aksident në zonën e Lamias, në Greqi.

Makina tip “BMË” me të cilën ata po udhëtonin, është përplasur me një trailer që tranportonte naftë dhe është shkatërruar e gjitha. Si pasojë e përplasjes së fuqishme, ka ndërruar jetë babai, nëna dhe vajza e tyre 22 vjeçe. I vetmi i mbijetuar është djali i familjes, një 17 vjeçar që po merr ndihmë mjekësore në Spitalin e Lamias. Fatmirësisht, i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Mediat greke publikojnë pamjet e aksidentit, ndërsa ka dalë dhe foto e familjes që u aksidentua. Emrat e tyre nuk bëhen ende të ditur.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy