FOTO-LAJM/ Vula e partisë i shkoj Berishës, si e pritën deputetët vendimin e Apelit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO-LAJM/ Vula e partisë i shkoj Berishës, si e pritën deputetët vendimin e Apelit

Logoja dhe vula e PD-së i takon Sali Berishës.

Ky ishte vendimi që mori Gjykata e Apelit këtë të martë, pas dy vite e gjysëm betejë.

Vendimi i Apelit u prit me entuziazëm nga deputetët e Rithemelimit, të cilët dolë3n nga ambientet e gjykatës të buzëqeshur dhe me dy gishta lart.

Deputetët Flamur Noka, Gazment Bardhi, Agron Gjekmarkaj Luan Baçi dhe demokratë të tjerë, nuk e fshehin entuziazmin pas vendimit, ndërsa festa ka plasur edhe në selinë e PD./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy