FOTOLAJM/ Noka godet me vezë makinën e Ballës dhe sekretarit të Përgjithshëm të Kuvendit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTOLAJM/ Noka godet me vezë makinën e Ballës dhe sekretarit të Përgjithshëm të Kuvendit

Pas tensioneve në nisje dhe gjatë seancës parlamentare, kaois ka vijuar sërish jashtë ambienteve të Kuvendit.

Deputeti Flamur Noka ka goditur me vezë makinën e ministrit të Brendshëm Taulant Balla dhe të sekretarit të përgjithshëm të Kuvendit, Genc Gjonçaj.

Incidenti ndodhi në momentin kur u mbyll seanca dhe ata dolën në oborrin e Kuvendit.

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy