FOTO+VIDEO- Mbyllet protesta/ Hidhen shashka dhe tymuese drejt Kryeministrisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO+VIDEO- Mbyllet protesta/ Hidhen shashka dhe tymuese drejt Kryeministrisë

Përfundimi i fjalës së Sali Berishës në protestë dhe largimi i tij drejt selisë së PD i dha jetë edhe tensioneve të para përpara Kryeministrisë.

 

Mbështetësit e opozitës, hodhën molotov, shashka dhe tymuese drejt godinës së Kryeministrisë.

 

Advertisement

Forcat e rendit nuk reaguan, duke qëndruar në gatishmëri të vendosura në dy perimetra sigurie para godinës së Kryeministrisë

 

Më herët, një polic, ishte lënduar si pasojë e hedhjes së një tymuese

 

Advertisement

 

 

 

Advertisement

 

 

Advertisement

 

 

Advertisement

FOTO+VIDEO- Mbyllet protesta/ Hidhen shashka dhe tymuese drejt Kryeministrisë

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy