‘Ftoj demokratët të marrin pjesë”/ Berisha zhvendos “Foltoren” në një tjetër qytet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
‘Ftoj demokratët të marrin pjesë”/ Berisha zhvendos “Foltoren” në një tjetër qytet

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar për mbledhjen e “Foltores” së radhës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se nëser do të mblidhen demokratët në Pallatin e Kulturës në Librazhd.

“Njoftim!
Diten e premte, date 19 nentor, ora 17:00, ne Pallatin e Kultures ne Librazhd mbahet foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur. Ftoj demokratet dhe demokratët te marrin pjese.
Vetem te bashkuar fitojme!”, shkruan Berisha.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy