Fuoristrada del nga rruga dhe përfundon në kanal, vdes shoferi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fuoristrada del nga rruga dhe përfundon në kanal, vdes shoferi

Një shtetas ka humbur jetën pasi makina me të cilën ai udhëtonte ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal në aksin Shkodër-Velipojë.

Bëhetf jalë për një mjet “Range Rover” që ka qënë me shpejtësi dhe pasi ka marrfë përpara dhe barrierat anësore të rrugës, është përmbysur në kanal.

Advertisement

Viktima ende nuk është identifikuar.

Shkodër/ Informacion paraprak

Advertisement

Më datë 07.01.2022, në aksin rrugor, Shkodër-Velipojë, automjeti tip “Range Rover”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj dalje nga rruga.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy