Gara për bashkinë e Elbasanit/ Boçi prezanton kandidaturën për primaret e PD

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gara për bashkinë e Elbasanit/ Boçi prezanton kandidaturën për primaret e PD

Nënkryetari i PD Luçiano Boçi ka prezanton kandidaturën e tij për primaret e PD për Bashkinë e Elbasanit.

 

Në një deklaratë për mediat ai tha se i ka “borxh” qytetit të Elbasanit për t’i sjellë një jetë më të mirë.

 

Advertisement

Dua ta angazhohem bashkë me qytetarët që t’i kthejmë qytetit harmoninë e dikurshëm, shkëlqimin dhe ngjyrat reale të jetës së përditshme. E di që beteja ime nuk është e lehtë, është betejë me pushtetin, korrupsionin, paratë e pista, Edi Ramën, por me mbështetjen e qytetarëve unë do ia dal”, u shpreh ai mes të tjerash.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy